23 Września 2019, godzina 17:42
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 8 listopada 2015 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 8 listopada 2015 roku Drukuj

8 listopada 2015 roku

Dziś XXXII niedziela zwykła.
Msze św. w kościele o godzinie 9:00 i 11:00.
W ciągu tygodnia msze święte w dni powszednie o godzinie 17:00.
Dziś składka inwestycyjna.
Po Mszy świętej o godzinie 9:00 spotkanie Żywego Różańca.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma Świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 6 rozdział Objawienia (Apokalipsy) św Jana.
  2. Jutro rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, zaś w żrodę rocznica Niepodległości naszej Ojczyzny.
    Mszaświęta za Ojczyznę w Środę o godzinie 9:00.
  3. Za tydzień na Mszy świętej o godzinie 11:00 dzieci  I-komunijne otrzymają książeczki do nabożeństwa. Zapraszamy!
    Za tydzień też składka przed kościołem na potrzeby Stolicy Świętej i na Światowe Dni Młodzieży.
  4. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    • poniedziałek - Duża Droga u p. Piasków o godzinie 19:00
    • środa - Mała Droga u. p Helwich o godzinie 19:00.
  5. Można składać ofiary za ławki i sprzątanie kościoła.
  6. Wszystkim osobom, które w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy serdeczne życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, wyłożonej na stoliku pod chórem.
  8. Prosimy o kwiaty do ołtarzy! Za otrzymane dotychczas serdecznie dziękujemy.

9. Zmarła śp.Benigna Błoch. Pogrzeb w środę o godzinie 11:00
    Wieczny odpoczynek...