Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 listopada 2015 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 listopada 2015 roku Drukuj

15 listopada 2015 roku

Dziś XXXIII niedziela zwykła.
Msze św. w kościele o godzinie 9:00 i 11:00.
W ciągu tygodnia msze święte w dni powszednie o godzinie 17:00.
Dzisiaj na Mszy św. o godz.11.oo dzieci I-komunijne otrzymają książeczki do nabożeństwa. Zapraszamy na tę Msze św. zarówno dzieci jak i rodziców.
Dzisiaj przed kościołem dodatkowa składka na potrzeby Stolicy Świętej i na Światowe Dni Młodzieży

1. Kontynuujemy lekturę Pisma Świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 7 rozdział Objawienia (Apokalipsy) św Jana.
  2. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i u nas Odpust parafialny. Suma odpustowa o godz.12.00
    Celebransem będzie ks.dziekan Andrzej Szczepaniak z Buku.
  3. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    • poniedziałek - Wielkie Błota u p. Muchów o godzinie 19:00
    • środa - Małe Błota u. p B.Mikołajczaka o godzinie 19:00.
  4. Można składać ofiary za ławki i sprzątanie kościoła.
  5. Wszystkim osobom, które w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy serdeczne życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, wyłożonej na stoliku pod chórem.
  7. Prosimy o kwiaty do ołtarzy! Za otrzymane dotychczas serdecznie dziękujemy.
  8. W poniedziałek upływa termin głosowania na Budżet obywatelski, w naszym przypadku, na remont chodnika do naszej Szkoły. Prosi się osoby, które jeszcze nie oddały głosu, o oddanie tego głosu przez internet(strona wronki.pl)