23 Września 2019, godzina 17:03
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28 lutego 2016 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28 lutego 2016 roku Drukuj

28 lutego 2016 roku

Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu. Msze święte w niedzielę o godzinie 9:00 i 14:30.
W tygodniu Msze święte
o godzinie 17:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma Świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 22 rozdział Objawienia (Apokalipsy) św Jana.
  2. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14:00. Po Gorzkich żalach Msza święta.
  3. Nabożeństwo Drogi  krzyżowej w każdy piątek w łączności z Mszą świętą o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!
  4. 1 marca - Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
    Pamiętajmy o nich w modlitwie, wywieśmy flagi.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca:
    • Objazd chorych od godziny 10:00
    • Okazja do spowiedzi świętej od godziny 16:30
    • Kandydatów do bierzmowania prosimy już na godzinę 17:00. Będą na Mszy świętej, po niej zaś instrukcja o Bierzmowaniu, bowiem w tym roku ten skarament udzielany będzie  27 kwietnia.
  6. Daninę diecezjalną, można składać so koszyków w czasie Mszy świętych w kopertach, które były roznoszone w czasie kolędy. Są do nabyciw paschaliki na stół wiekanocny.
  7. skarbonki wielkopostne, które mogą zabierać dzieci , a i inni też. Oszczędności będą przeznaczone dla biednych dzieci.
  8. Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 9:00 spoktkanie Żywego Różańca
  9. Wszystkim osobom, które w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy serdeczne życzenia.
  10. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, wyłożonej na stoliku pod chórem.
  11. Prosimy o kwiaty do ołtarzy! Za otrzymane dotychczas serdecznie dziękujemy.