Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 6 sierpnia 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 6 sierpnia 2017 roku Drukuj

6 sierpnia 2017 roku

Dziś Uroczystość Przemienienia Pańskiego.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00. W kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.
W tygodniu o godzinie 19:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 5, rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. 9 sierpnia przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.
  3. 10 sierpnia, świętego Wawrzyńca- diakona.
  4. Za tydzień składka na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersystetu Adama Mickiewicza.
  5. Dziękujemy za kwiaty do kościoła!, Zwracamy się z prośbą o dalsze.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  8. Wielka prośba! Brak nam ministrantów.
    Rodzice! Zachęcajcie swoje pociechy, by zechciały służyć Panu Bogu. Wiek - od 5 lat!

9. W niedzielę, 13.08, o godzinie 14:30  na stadionie odbędzie się miecodzienna uroczystość: 115 lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie.
    Szczegółowy program wywieszony jest na afiszach.
    OSP Chojno zaprasza wszystkich mieszkańców i zainteresowanych wczasowiczów na tę uroczystość.