Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 13 sierpnia 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 13 sierpnia 2017 roku Drukuj

13 sierpnia 2017 roku

Dziś XIX niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00. W kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.
W tygodniu o godzinie 19:00.
Dziś o godzinie 14:30 na stadione odbędzie się niecodzienna uroczystość: 115-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie. Szczegółowy program jest wywieszony na afiszach.
OSP Chojno zaprasza wszystkich mieszkańców i zainteresowanych wczasowiczów na tę uroczystość!
Dziś też, przed kościołem dodatkowa zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 5, rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Od 12 do 15 sierpnia, będziemy obchodzić Dni Chojna - szczegóły na afiszach!
  3. 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto odpustowe w kaplicy "Pod Dębem". Suma odpustowa o godzinie 12:00
    Natomiast Msze święte w kościele będą o godzinie 8:00 i 11:00.
    Na Mszach świętych będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  4. 19 sierpnia, w Poznaniu, odbędzie się Metropolitalny Kongres Trzeźwości. Szczegóły na afiszu w gablotce.
  5. Dziękujemy za kwiaty do kościoła!, Zwracamy się z prośbą o dalsze.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

8. Za tydzień składka inwestycyjna dla naszej Parafii.