Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 sierpnia 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 sierpnia 2017 roku Drukuj

20 sierpnia 2017 roku

Dziś XX niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00. W kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.
W tygodniu o godzinie 19:00.
Dziś składka inwestycyjna dla naszej Parafii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 7, rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. W miniony czwartek po godzinie 11-ej, odwiedził nas niecodzienny Gość, Prymas Polski, Arcybiskup Wojciech Polak. W towarzystwie naszego Księdza Dziekana, swego Księdza Kapelana i tutejszych Księży, wszedł pomodlić się do naszego kościoła, którego wnętrze Mu się bardzo spodobało, pochwalił czystość w kościele.
    Potem udał się na plebanię i po posiłku i miłej rozmowie, powrócił do swej siedziby - Gniezna. Warto dodać, że od czasów Prymasa Kardynała Hlonda, była to dopiero druga wizyta Prymasa Polski w naszej Parafii.

3. W sobotę, 26 sierpnnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  4. Za tydzień, o godzinie 18:00 Msza święta w Mokrzu.
  5. Dziękujemy za kwiaty do kościoła! Zwracamy się z prośbą o dalsze.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.