Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3 września 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3 września 2017 roku Drukuj

3 września 2017 roku

Dziś XXII niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00. W kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.
W tygodniu o godzinie 19:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 9, rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i jednocześnie 300 rocznice koronacji wizerunku Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. Od 6 września rozpoczynają się uroczystości odpustowe w Lubaszu. Program wywieszony jest w gablocie.
  4. Za tydzień rozpocznie się VII Tydzień Wychowania. W tym dniu też w naszej Parafii o godzinie 11:00 - Dożynki!
  5. Bardzo dziękujemy za ofiary zebrane dla poszkodowanych w nawałnicach. Zebranych zostało ponad 2000 złotych.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Za tydzień składka inwestycyjna dla naszej Parafii.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.