Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10 września 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10 września 2017 roku Drukuj

10 września 2017 roku

Dziś XXIII niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00. W kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.
Za tydzień już tylko w kościele Msze św. o godzinie 9:00 i 11:00.
W tygodniu msze święte o godzinie 19:00.
Dziś rozpoczyna się VII Tydzień Wychowania.
Dziś też składka inwestycyjna dla naszej Parafii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 10, rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. W dniach 16 - 17 września, odbędą się uroczystości odpustowe w Biezdrowie. Szczegółowe informacje są wywieszone w gablotce, a także na stronie internetowej biezdrowskiej Parafii. Dle dzieci będzie Msza święta w sobotę o godzinie 11:00, zaś dla młodzieży ich dzień od godziny 14:00. Od nas dzieci wyjadą rowerami o godzinie 9:30. Młodzież wyruzy od nas pieszo o godzinie 12:00. Powrót Busem przewidzieny jest na godzinę 20:00.
    W związku z tym w piątek po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie młodzież, szczególnie kandydatów do Bierzmowania!
    Suma odpustowa w Biezdrowie w niedzielę o godzinie 12:00.
  3. Za tydzień Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Wtedy też będzie dodatkowa zbiórka ofiar na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza.
  4. W dniach od 1 do 9 października br. w naszej Parafii odbędą się Misje.
  5. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.