Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 24 września 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 24 września 2017 roku Drukuj

24 września 2017 roku

Dziś XXV niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00.
W tygodniu msze święte o godzinie 19:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 12 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. 26 września, w naszej Parafii będzie Wizytacja Kanoniczna. Zapraszamy do udziału według podanego programu.
  3. 29 września przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. 1 października przypada 98 rocznica powstania naszej Parafii. Rozpoczyna się miesiąc października, zaś nasza Parafia będzie przeżywała Misje. Program wywieszony jest w gablotce. Misje będą od 30 września do 8 października br.
  5. Serdeczna prośba do wszystkich ministrantów:
    Prosimy o przybycie na Bierzmowanie 26 września o godzinie 17:30.
  6. Szczególne podziękowanie OSP z Chojna, za skuteczne ugaszenie pożaru w naszej plebanii, w miniony poniedziałek.
  7. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.