Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 1 października 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 1 października 2017 roku Drukuj

1 października 2017 roku

Dziś XXVI niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 8:00 i 11:00.
W tygodniu Różaniec i Msza święta o godzinie 18:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 13 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomagali i uczestniczyli w Wizytacji kanonicznej w naszej Parafii 26 września.
  3. Od wczoraj trwają u nas Misje parafialne.
    Plan wywieszony jest w gablotce. Bardzo prosimy i zachęcamy do licznego udziału wszystkich Parafian!
  4. W tygodniu przypada I piątek miesiąca:
    - godzina 10:00 odwiedziny chorych,
    - godzina 16:30 spowiedź święta dla dzieci i nabożeństwo różańcowe,
    - godzina 17:00 spowiedź święta dla pozostałych,
    - godzina 18:00 Różaniec w łączności z Msząświętą i nauką misyjną,
    - godzina 19:00 spotkanie młodzieży z Ojcem Misjonarzem.
  5. W sobotę Ogólnopolski Dzień Różańca świętego i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Na granicach zaś Polski tzw. : "Różaniec bez granic" - u nas procesja Fatimska.
    Za tydzień obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

9. W ostatnim czasie zmarli nasi Parafianie: śp. Halina Weber, śp. Anna Kamińska i śp. Kazimierz Pacholak.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....