Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 8 października 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 8 października 2017 roku Drukuj

8 października 2017 roku

Dziś XXVII niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu Różaniec i Msza święta o godzinie 18:00.

Dzisiaj przypada XVII Dzień Papieski. Dodatkowa zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia będzie w przyszłą niedzielę. Na Mszy świętej zaś o godzinie 11:00 dzieci I-komunijne otrzymają różańce, z po mszy świętej spotkanie z ich rodzicami w kościele.
Dzisiaj zakończenie Misji parafialnych z uroczystym błogosławieństwem misyjnym. Wielkie Bóg zapłać Ojcu Stanisławowi!

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 14 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    Poniedziałek: Duża Droga u pp.Piasków o godzinie 19:30
    Środa: Mała Droga u pp. Helwich o godzinie 19:30.
  3. Codziennie odprawiamy nabożeństwa  różańcowe, które dla dzieci są w piątki o godzinie 17:00, dla wszystkich zaś w łączności ze Mszą świętą o godzinie 18:00
  4. Przyjmujemy na wymienianki roczne i jednorazowe.
  5. Prosimy o składanie podpisów pod leżącym na stoliku pod chórem, projekcie antyaborcyjnym.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.