Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 października 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 października 2017 roku Drukuj

15 października 2017 roku

Dziś XXVII niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu Różaniec i Msza święta o godzinie 18:00.
Po Mszach świętych dodatkowa zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 15 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Spotkań ewangelizacyjnych w tym tygodniu nie będzie.
  3. W środę wspomnienie św. Łukasza i dzień modlitw za pracowników Służby Zdrowia
  4. Codziennie odprawiamy nabożeństwa  różańcowe, które dla dzieci są w piątki o godzinie 17:00, dla wszystkich zaś w łączności ze Mszą świętą o godzinie 18:00
  5. Przyjmujemy na wymienianki roczne i jednorazowe. Prosimy wpisywać godziny przy wymieniankach rocznych!
    Od 17.10 w Sierakowie o godzinie 19:00 - katacheza przedmałżeńska.
    Dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018, w cenie 3zł.
  6. Za tydzień składka inwestycyjna dla naszej Parafii. Też wtedy Światowa Niedziela Misyjna.
  7. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.