Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 22 października 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 22 października 2017 roku Drukuj

22 października 2017 roku

Dziś XXIX niedziela zwykła. Jest to jednocześnie Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu Różaniec i Msza święta o godzinie 18:00.
Dziś składka inwestycyjna dla naszej Parafii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 16 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    Poniedziałek: Wielkie Błota u pp. Kapczyńskiech o godzinie 19:30
    Środa: Małe Błota u p. Bolesława Mikołajczaka o godzinie 19:30.
  3. Codziennie odprawiamy nabożeństwa  różańcowe, które dla dzieci są w piątki o godzinie 17:00, dla wszystkich zaś w łączności ze Mszą świętą o godzinie 18:00
  4. Przyjmujemy na wymienianki roczne i jednorazowe. Prosimy wpisywać godziny przy wymieniankach rocznych!
    Dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018, w cenie 3 zł.
  5. Za tydzień Rocznica Poświęcenia własnego kościoła.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

9. Zmarła nasza Parafianka Iwona Szafrańska zd. Bzdziel. Pogrzeb odbył się we wtorek w Sierakowie.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie....