Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 listopada 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 listopada 2017 roku Drukuj

5 listopada 2017 roku

Dziś XXXI niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu, Msza święta o godzinie 17:00.
Po Mszy świętej o godzinie 9:00 spotkanie Żywego Różańca.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 18 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. W tym tygodniu spotkań ewangelizacyjnych nie będzie.
  3. W czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, zaś w sobotę Rocznica Niepodległości naszej Ojczyzny.
  4. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, składka inwestycyjna dla naszej Parafii.
  5. Już teraz informujemy, że 17 listopada, z naszej Parafii ma udać się pielgrzymka do Katedry, w związku z ostatnią Wizytacją Biskupią na godzinę 18:00. Chętnych prosimy o zapisywanie się.
    Informujemy, że aktualnie kandydatami do sakramentu bierzmowania są klasy VII szkoły padstwowej i II gimnazjum. Oni mają chodzić na spotkania!
  6. Dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018, w cenie 3 zł.
    Można składać ofiary za ławki i sprzątanie kościoła.
  7. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.