Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 12 listopada 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 12 listopada 2017 roku Drukuj

12 listopada 2017 roku

Dziś XXXII niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu, do wtorku, Msza święta o godzinie 18:00, od wtorku o godzinie 17:00..
Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
Dziś też składka inwestycyjna dla naszej Parafii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 19 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    poniedziałek - Duża Droga u Państwa Grupów o godzinie 18:00
    wtorek - Mała Droga u Państwa Weberów o godzinie 18:00
  3. 17 listopada, z naszej Parafii ma udaćsię pielgrzymka do Katedry, w związu zostatnią Wizytacją Biskupią na godzinę 18:00. Chętnych prosimy o zapisywanie się.
    Informujemy też, że aktualnie kandydatami do sakramentu bierzmowania są klasy VII szkoły podstawowej oraz II gimnazjum. To dla nich są spotkania!
  4. Dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018, w cenie 3 zł. Można składać ofiary za ławki i sprzątanie kościoła.
  5. 17 listopada w Sierakowie rozpocznie się Kurs przedmałżeński.
  6. Za tydzień, po Mszy świętej o godzinie 11:00, dzieci I komunijne otrzymają książeczki, które wtedy zostaną poświęcone.
  7. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  10. Pielgrzymka do Ziemi Świętej. 14 - 20 listopada 2018 roku. (szczegóły w gablocie).