Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19 listopada 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19 listopada 2017 roku Drukuj

19 listopada 2017 roku

Dziś XXXIII niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu, Msza święta o godzinie 17:00.
Dziś na Mszy świętej o godzinie 11:00, dzieci I-komunijne otrzymają książeczki, które zostaną poświęcone.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 20 rozdział Ewangelii wg św. Jana.
  2. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    poniedziałek - Małe Błota u p.Kaczmarek o godzinie 19:00
    wtorek - Wielkie Błota u pp.Muchów o godzinie 19:00
  3. Informujemy też, że aktualnie kandydatami do sakramentu bierzmowania są klasy VII szkoły podstawowej oraz II gimnazjum. To dla nich są spotkania!
  4. Dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018, w cenie 3 zł. Można składać ofiary za ławki i sprzątanie kościoła.
  5. 17 listopada w Sierakowie rozpocznie się Kurs przedmałżeński.
  6. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - Odpust Parafialny.
  7. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  10. Pielgrzymka do Ziemi Świętej. 14 - 20 listopada 2018 roku. (szczegóły w gablocie).