20 Października 2018, godzina 10:25
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10 grudnia 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10 grudnia 2017 roku Drukuj

10 grudnia 2017 roku

Dziś II Niedziela Adwentu.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu, Msza święta o godzinie 17:00.
Dziś dzieci I-komunijne na mMszy świętej o godzinie 11:00 otrzymają medaliki. Zapraszamy ich i ich rodziców..

Także dziś składka inwestycyjna na cele naszej Parafii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 2 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Od jutra kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie naszych rodzin. A dzisiaj Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie.
  3. Roraty odprawiane będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:00. Przynosimy kartki z serduszkami i lampiony.
  4. W sobotę od godziny 14:00 do 17:00 spowiedź adwentowa.
    Zachęcamy do skorzystania z tego sakramentu.
  5. W zakrystii i biurze parafialnym dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018. Dostępne są również świece na wigilijny stół, małe (6zł) i duże (13zł) oraz opłatki.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.