18 Sierpnia 2018, godzina 20:07
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17 grudnia 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17 grudnia 2017 roku Drukuj

17 grudnia 2017 roku

Dziś III Niedziela Adwentu.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.
W tygodniu, Msza święta o godzinie 17:00.

Dziś dodatkowa zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 3 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. W zakrystii i biurze parafialnym dostępne są kalendarze katolickie na rok 2018. Dostępne są również świece na wigilijny stół, małe (6zł) i duże (13zł) oraz opłatki.
  3. Odwiedziny chorych będą w piątek od godziny 10:00. Prosimy o zgłoszenia.
  4. Za tydziń Wigilia Bożego Narodzenia.
    Przed południem Msze święte jak w niedzielę, wieczorem zaś odprawione zostaną dwie Pasterki: o godzinie 20:00 w DPS-ie i o godzinie 22:00 w kościele.
  5. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
    Msze święte jak w każdą niedzielę ( o 9:00 i 11:00). Po Mszy świętej o godzinie 11:00 spiew kolęd z dziećmi przy żłobku.
  6. We wtorek Święto Św. Szczepana i jednocześnie II Dzień Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę.
    W tym dniu składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski ora na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adam Mickiewicza oraz na szkoły katolickie.
  7. Dziękujemy za kwiaty do kościoła, zwracamy się z prośbą o dalsze.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.