19 Stycznia 2018, godzina 06:33
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 24 grudnia 2017 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 24 grudnia 2017 roku Drukuj

24 grudnia 2017 roku

Dziś IV Niedziela Adwentu.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00. Wieczorem Pasterka: w DPSie o godzinie 20:00, w kościele o godzinie 22:00.
Jutro święto Narodzenia Pańskiego. Pojutrze zaś II dzień Świąt i święto św. Szczepana.
Msze święte jak w niedziele.
Jutro i pojutrze po Mszy świętej o fgodzinie 11:00 śpiew kolęd przy żłobku.
Pojutrze będzie dodatkowa zbiórka ofiar na  Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza.
Ze względu na wizytę duszpasterską, Msze święte w ostatnich dniach Starego Roku będą o godzinie 9:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 4 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Od środy rozpoczynamy tradycyjną wizytę duszpasterską. Będzie ona od 27 do 31 grudnia br - początek o godzinie 10:00,
    oraz 2 stycznia 2018 r. od godziny 15:00.
    Plan wizyty wywieszony jest w gablotce oraz dostępny na naszej stronie internetowej.
  3. 31 grudnia przypada w niedzielę, dlatego Msze święte o godzinie 9:00 i 11:00, po południu zaś Msza święta o godzinie 17:00 w łączności z naborzeństwem na zakończenie Rosku.
  4. Za tydzień uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
    Msze święte jak w niedzielę.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
    Specjalne podziękowania dla p.Henryka Szymczaka za zrobienie żłobka, zaś p.Darkowi Kujawie za załatwienie choinek oraz panom Szczodrzyńskim za ich przywiezienie.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!