Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28 stycznia 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28 stycznia 2018 roku Drukuj

28 stycznia 2018 roku

Dziś IV niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.

W tygodniu Msze święte już o godzinie 17:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 9 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej.
    Msze święte o godzinie 9:00 i 17:00.
    W czasie Mszy świętych będzie obrzęd błogosławienia świec.
    Przypada też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i przed kościołem będzie zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
  3. 2 lutego przypada I piątek miesiąca.
    * godzina 10:00 - odwiedziny chorych,
    * godzina 16:30 - spowiedć dla wszystkich,
    * godzina 17:00 - Msza święta i nabożeństwo.
    Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na spowiedź świętą, Mszę świętą i krótkie spotkanie po Mszy świętej.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 9:00 spotkanie Żywego Różańca, zaś na Mszy świętej o godzinie 11:00 będzie poświęcenie świec dla dzieci I-komunijnych, które wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy na tę Mszę świętą.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.