20 Października 2018, godzina 10:39
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 lutego 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 lutego 2018 roku Drukuj

4 lutego 2018 roku

Dziś V niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00.

W tygodniu Msze święte już o godzinie 17:00.

Dziś po Mszy świętej o godzinie 9:00 spotkanie Żywego Różańca.
Także dziś, na Mszy świętej o godzinie 11:00, będzie poświęcenie świec dla dzieci I-komunijnych, na które zapraszamy również rodziców tychże dzieci.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 10 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Za tydzień, 11 lutego, obchodzimy Dzień Chorego.
    Z okazji XXVI Światowego Dnia Chorego serdecznie zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących i posługujących im, na uroczystą Mszę świętą, którą odprawi Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak, w niedzielę11 lutego o godzinie 13:30 w kościele Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej. Po Mszy świętej odbędzie się koncert w domu katolickim.
  3. Za tydzień składka inwestycyjna dla naszej Parafii.
  4. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.