Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 11 lutego 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 11 lutego 2018 roku Drukuj

11 lutego 2018 roku

Dziś VI niedziela zwykła.
Msze święte w kościele o 9:00 i 11:00. Od przyszłej niedzieli Msze święte o godzinie 9:00 i po Gorzkich Żalach o godzinie 14:30.

W tygodniu Msze święte już o godzinie 17:00.

Dziś obchodziny Światowy Dzień Chorego.
Zaczynamy również Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
Od dziś rozpoczyna się 51 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: "Trzeźwość egzaminem z wolności."
Także dzisiaj składka inwestycyjna.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 11 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. W środę 14 lutego - Popielec. Rozpoczynamy okres Wielkiego Postu.
    Msze święte w tym dniu o godzinie 9:00 i 17:00. W czasie Mszy świętch, na znak pokuty, posypiemy nasze głowy popiołem. W tym dniu obowiązuje nas wszystkich post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy. W środę popielcową, przed kościołem, dodatkowa składka na Caritas Archidiecezjalną.
  3. W piątek nabożeństwo Drogi krzyżowej dla wszystkich, w łączności z Mszą świętą o godzinie 17:00.
  4. Za tydzień, w parafii na Borku, początek katechezy przedmałżeńskiej.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Nabożeństwa Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym, któe będą o godzinie 14:00. Po nabożeństwie Msza święta.
    Bardzo serdecznie zapraszamy!
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.