20 Października 2018, godzina 10:24
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 25 lutego 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 25 lutego 2018 roku Drukuj

25 lutego 2018 roku

Dziś II Niedziela Wielkiwgo Postu.
Msze święte w kościele o 9:00 i po Gorzkich Żalach o godzinie 14:30.

W tygodniu Msze święte o godzinie 17:00. W poniedziałek i czwartek z racji Rad Pedagogicznych Mszy świętych nie będzie.
Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na dzieło "Ad Gentes".

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 13 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14:00.
    Nabożeństwo Drogi krzyżowej w każdy piątek w łączności z Mszą świętą o godzinie 17:00.
    Serdecznie zapraszamy!
  3. Daninę diecezjalną można składać do koszyków, w czasie Mszy świętych w kopertach, które były roznoszone w czasie kolędy.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca:
    - godzina 10:00 - odwiedziny chorych,
    - godzina 16:30 - okazja do spowiedzi świętej,
    - na godzinę 17:00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na Mszę świętą i do spowiedzi świętej. Po Mszy świętej krótka nauka.
  5. 1 marca obchodzimy Dzień Flagi. Wywieśmy je!
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.Dziś szczególnie zachęcamy do nabycia "Przewodnika katolickiego", jest tam bowiem między innymi wywiad z naszym ks.Proboszczem kanonikiem Pawłem Pawlickim.