Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 4 marca 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 4 marca 2018 roku Drukuj

4 marca 2018 roku

Dziś III Niedziela Wielkiwgo Postu.
Msze święte w kościele o 9:00 i po Gorzkich Żalach o godzinie 14:30.

W tygodniu Msze święte o godzinie 17:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 14 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14:00.
    Nabożeństwo Drogi krzyżowej w każdy piątek w łączności z Mszą świętą o godzinie 17:00.
    Serdecznie zapraszamy!
  3. Daninę diecezjalną można składać do koszyków, w czasie Mszy świętych w kopertach, które były roznoszone w czasie kolędy.
  4. Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 9:00 spotkanie Żywego Różańca. Mile widziani są nowi członkowie. Zapraszamy także tych, którzy mogą się tylko przysłuchać... chociaż raz!
    W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna dla naszej Parafii.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.