19 Września 2018, godzina 01:15
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 11 marca 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 11 marca 2018 roku Drukuj

11 marca 2018 roku

Dziś IV Niedziela Wielkiwgo Postu.
Msze święte w kościele o 9:00 i po Gorzkich Żalach o godzinie 14:30.

W tygodniu Msze święte o godzinie 17:00.
Dziś po Mszy świętej o godzinie 9:00 spotkanie Żywego Różańca. Mile widziani sią są nowi członkowie. Zapraszamy też tych, którzy pragną się tylko przysłuchać... chociaż raz.

Dzisiaj też składka inwestycyjna dla naszej Parafii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 15 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14:00.
    Nabożeństwo Drogi krzyżowej w każdy piątek w łączności z Mszą świętą o godzinie 17:00.
    Serdecznie zapraszamy!
  3. Daninę diecezjalną można składać do koszyków, w czasie Mszy świętych w kopertach, które były roznoszone w czasie kolędy.
  4. Są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny oraz skarbonki wielkopostne, które mogą zabierać dzieci, a i inni też, zaś oszczędności będę dla biednych dzieci.
  5. Trwa zbiórka środków pieniężnych dla rodzin poszkodowanych ze zniszczonej wybuchem gazu kamienicy w Poznaniu. Wspieramy tę akcję, szczegóły sa zamieszczone w ulotce.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  8. Zmarła nasza Parafianka ś.p. Urszula Zastróżna.
    Pogrzeb odbył się w środę.
    Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu...