19 Września 2018, godzina 02:05
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 1 kwietnia 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 1 kwietnia 2018 roku Drukuj

1 kwietnia 2018 roku

Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego..
Msze święte dziś o godzinie 6:00 i 11:00.
W tygodniu Msze święte o godzinie 18:00.

Jutro tradycyjnie, drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte jak w niedzielę o godzinie 9:00 i 11:00,
Przed kościołem zbierane będą ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 18 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca
    godzina  - 10:00 - odwiedziny chorych.
    16:30 - Spowiedź dla dzieci,
    17:00 - Nabożeństwo dla dzieci
    17:30 - spowiedź dla reszty Parafian
    17:30 - zapraszamy kandydatów do Bierzmowania
    na spowiedź, Mszę świętą i krótkie spotkanie po Mszy świętej.
  3. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzae Bożego. Jednocześnie rozpocznie się kolejny Tydzień Miłosierdzia Bożego.
    Przed tą niedzielą Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
    W tę niedzielę spotkanie Żywego Różańca o godzinie 10:00. W tym dniu również skłądka inwestycyjna dla naszej Parafii.
    Ofiary w tym dniu tradycyjnie przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  4. Składamy serdzeczne podziekowania wszystkim, którzy
    - pomogli w przygotowaniu i przeżyciu Wielkiegi Tygodnia. Bóg zapłać również za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i daninę diecezjalną.
    Szczególne podziękowania p.p. Ewiw i Henrykowi Szymczakom za piękne przygotowanie Grobu Pańskiego i wystroju całego kościoła na Tridiuum Paschalne.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę na piątkowej Drodze Krzyżowej. Panu Szymczakowi przygotowującemu stacje, Panom strażakom, niosącym krzyż, młodzieży, ministrantom i wszystkim, który trwali na tej modlitwie.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.