19 Września 2018, godzina 01:15
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 15 kwietnia 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 15 kwietnia 2018 roku Drukuj

15 kwietnia 2018 roku

Dziś III niedziela wielkanocna. Jest to Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.
Jest to też Narodowy dzień czytania Pisma świętego.
Msze święte dziś o 9:00 i o godzinie 11:00.

W tygodniu Msze święte o godzinie 18:00.

Dzisiaj dodatkowa zbiórka na Caritas Poznańską.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 20 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Na środę, z racji Tygodnia Biblijnego, zapraszamy na plebanię, na godzinę 17:00, aktualnych Lektorów i  tych, którzy chcieliby czytać lekcje oraz Żywy Różaniec.
  3. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    Poniedziałek - Wielkie Błota - u Państwa Kapczyńskich,
    Wtorek - Małe Błota u Pani Ireny Kaczmarek.
    Początek spotkań o godzinie 19:00.
  4. Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Przed kościołem zbiórka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne. Przybędzie do nas Kleryk z Seminarium. Będzie głosił kazania. W sobotę zaś po Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie z Nim młodzież przygotowującą się do Bierzmowania (będzie to w zamian spotkania majowego), zapraszamy też wszystkich ministrantów a także młodzież starszą!
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.