Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 22 kwietnia 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 22 kwietnia 2018 roku Drukuj

22 kwietnia 2018 roku

Dziś IV Niedziela Wielkanocna, a także Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
Msze święte dziś o 9:00 i o godzinie 11:00. Gościmy Kleryka Patryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Głosi nam kazania, a zebrane podczas Mszy świętych ofiary, będą przeznaczone na potrzebypoznańskiego Seminarium.
W sobotę, 21 kwietnia, zaprosiliśmy na spotkanie z Alumnem młodzież przygotowującą się do Bierzmowania (w zamian spotkania majowego) oraz wszystkich ministrantów i resztę młodzieży.

W tygodniu Msze święte o godzinie 18:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 21 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św.Wojciecha. Odpust w Archidiecezji Gnieźnieńskiej będzie za tydzień.
    Natomiast dziś Odpust w Chrzypsku Wielkim.
  3. Spotkania ewangelizacyjne w tym tygodniu:
    Poniedziałek - Duża Droga - u Państwa Grupów,
    Wtorek - Mała Droga - u Państwa Weberów.
    Początek spotkań o godzinie 19:00.
  4. Za tydzień obchodzony będzie Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
    Za tydzień rozpoczniemy odprawianie Mszy świętych w Kaplicy Pod Dębem o godzinie 9:45.
    Zatem dziś jeszcze Msze święte w kościele o godzinie 9:00 i 11:00, za tydzień zaś o godzinie 8:00 i 11:00 w kościele, oraz "Pod Dębem" o godzinie 9:45.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.