16 Sierpnia 2018, godzina 06:41
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 13 maja 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 13 maja 2018 roku Drukuj

13 maja 2018 roku

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Msze święte w kościele będą od dziś o 8:00 i o godzinie 11:00,
w kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.

W tygodniu Msze święte o godzinie 19:00.

Dziś składka inwestycejna dla naszej Parafii.
Wczoraj odbył się Zlot Nadwarciański u Chojanów.

Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji zlotu.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 24 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Codziennie z nabożeństwem majowym, odprawiamy Nowennę do Ducha Świętego.
  3. Nabożeństwa majowe, codziennie w łączności z Mszą świętą. Dla dzieci w piątki o godzinie 17:00.
    Ponadto:
    * Wielka i Mała Droga (przy figurze) - poniedziałek o godzinie 20:00
    * Wielkie Błota (przy krzyżu) - wtorek o godzinie 20:00
    * Małe Błota (u Państwa Mikołajczaków) - środa o godzinie 20:00.
  4. W najbliższą sobotę obchody 1050-lecia biskupstwa w Parafiach. W Katedrze święcenia diakonatu.
  5. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.