19 Października 2018, godzina 00:32
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 20 maja 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 20 maja 2018 roku Drukuj

20 maja 2018 roku

Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
Msze święte w kościele będą od dziś o 8:00 i o godzinie 11:00,
w kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.

W tygodniu Msze święte o godzinie 19:00.

Dziś kończy się okres wielkanocny roku liturgicznego.
Od jutra do końca tygodnia, w Poznaniu, w ramach 1050-lecia powstania pierwszego biskupstwa w Polsce, odbywać się będzie misja ewangelizacyjna - Talitha kum.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 25 rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Nabożeństwa majowe, codziennie w łączności z Mszą świętą. Dla dzieci w piątki o godzinie 17:00.
    Ponadto:
    * Wielka i Mała Droga (przy figurze) - poniedziałek o godzinie 20:00
    * Wielkie Błota (przy krzyżu) - wtorek o godzinie 20:00
    * Małe Błota (u Państwa Mikołajczaków) - środa o godzinie 20:00.
  3. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
  4. W środę o godzinie 17:00 spowiedź i próba dzieci I-komunijnych, zaś na czwartek prosimy rodziców dzieci klasy II do sprzątania kościoła.
  5. W czwartek przypada święto Chrystus Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W sobotę w Katedrze święcenia prezbiteratu.
  7. Za tydzień Niedziela Najświętszej Trójcy, zaś w naszej Parafii uroczystość I Komunii świętej.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.