18 Sierpnia 2018, godzina 20:09
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 10 czerwca 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 10 czerwca 2018 roku Drukuj

10 czerwca 2018 roku

Dziś X niedziela zwykła.

Msze święte w kościele będą od dziś o 8:00 i o godzinie 11:00,
w kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.

W tygodniu Msze święte o godzinie 19:00.

Po Mszy świętej o godzinie 8:00 spotkanie Żywego Różańca.Dziś ulica,i Poznania o godzinie 15:15 przejsdzie Marsz Życia, pod hasłem: "Masz mnie", na plac Adama Mickiewicza, potem do Katedry - tam Msza święta. Przed marszem czeka wiele atrakcji.

U nas zaś dziś składka inwestycyjna.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 28, ostatni, rozdział Dziejów Apostolskich.
  2. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w łączności z wieczorną Mszą świętą.
  3. Za tydzień, 17 czerwca, coroczna pielgrzymka mężczyzn do Tulec.
    Chętnych prosimy o zgłoszenia w zakrystii (podamy szczegóły).
    Program wisi w gablocie. Ze szczegółami można zapoznać się również na stronie tuleckiej Parafii.
  4. Także w naszym Dekanacie, w sobotę o godzinie 10:00, Kongregacja Dekanalna, a 16 i 17 czerwca w Częstochowie Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  7. W okresie letnim, na Borku, są dodatkowe Msze święte o godzinie 20:30.
  8. Zmarła nasza parafianka ś.p. Elżbieta Nowak.
    Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 13:00.
    Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.