Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 15 lipca 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 15 lipca 2018 roku Drukuj

15 lipca 2018 roku

Dziś XV niedziela zwykła.

Msze święte w kościele będą od dziś o 8:00 i o godzinie 11:00,
w kaplicy "Pod Dębem" o godzinie 9:45.

W tygodniu Msze święte o godzinie 19:00.

Zwracamy się, jak co roku, do ludzi dobrego serca, o ofiary dla dzieci z biednych rodzin, któe także w tym roku wyjadą na obóz w lipcu. Ofiary można składać w czasie Mszy świętych a także indywidualnie w Biurze Parafialnym czy w zakrystii.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 5 rozdział Listu do Rzymian.
  2. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11:00 zostaną poświęcone pojazdy oraz ich kierowcy.
  3. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  4. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  5. W okresie letnim, na Borku, są dodatkowe Msze święte o godzinie 20:30.