18 Października 2018, godzina 05:29
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 16 września 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 16 września 2018 roku Drukuj

16 września 2018 roku

Dziś XXIV niedziela zwykła.

Msze święte w kościele o godzinie 9:00 i 11:00.

W tygodniu Msze święte jeszcze o godzinie 19:00.

Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
Dziś w Biezdrowie Odpust. O godzinie 12:00 Suma odpustowa.
Przed kościołem zaś dodatkowa zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza i szkoły katolickie.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 13 rozdział Listu do Rzymian
  2. Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
    Również jutro imieniny Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisław Gądeckiego.
  3. 21 września obchodzimy święto św. Mateusza apostoła i ewangelisy.
  4. W niedzielę, 23 września, o godzinie 16:30, w parafii św. Katarzyny we Wronkach, pierwsza katecheza do bierzmowania dla dorosłych.
  5. W dniach od 14 do 23 września zastępuje mnie ks. Kazimierz Walczak.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła! Zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.