18 Października 2018, godzina 04:42
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 23 września 2018 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 23 września 2018 roku Drukuj

23 września 2018 roku

Dziś XXV niedziela zwykła.

Msze święte w kościele o godzinie 9:00 i 11:00.

W tygodniu Msze święte jeszcze o godzinie 19:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 14 rozdział Listu do Rzymian
  2. Niedziela - 23 września br. o godzinie 16:30 w parafii św. Katarzyny we Wronkach, pierwsza katecheza do bierzmowania dla dorosłych.
  3. Niedziela - 23 września br. parafia św. Urszuli Ledóchowskiej zaprasza na tradycyjny festyn "Pożegnanie Lata"
  4. 29 września przypada święto Archaniołów Michałą Gabriela i Rafała.
  5. Zespół "Chojanki" zaprasza dnia 29 września (sobota) na IX Wielkopolski Przegląd Zespołów Wokalnych oraz Kapel Ludowych, któy odbędzie się w Chojnie.
  6. Dziękujemy za kwiaty do kościoła! Zwracamy się z prośbą o dalsze.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.