20 Kwietnia 2019, godzina 16:27
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 7 kwietnia 2019 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 7 kwietnia 2019 roku Drukuj

7 kwietnia 2019 roku

Dziś V niedziela Wielkiego Postu.

Msze święte w kościele o godzinie 9:00 i 14:00.
Po Mszy świętej o godzinie 9:00 - spotkanie Żywego Różańca.

W dni powszednie o godzinie 18:00.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy II rozdział Drugiego Listu do Koryntian.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa i początek Wielkiego Tygodnia. W tym dniu składka inwestycyjna dla naszej Parafii.
  3. W piątek, 12 kwietnia, po Mszy świętej Droga Krzyżowa przez wieś. Chętnych do czytania poszczególnych stacji prosimy o zgłaszanie się dzisiaj po Mszach w zakrystii.
  4. W sobotę, 13 kwietnia, w naszej Parafii Spowiedź wielkanocna - od godziny 14:00.
  5. Daninę diecezjalną można składać do koszyków, w czasie Mszy świętych, w kopertach, któe roznoszone były podczas kolędy.
  6. Prosimy o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
    Można składać w kopertach z zaznaczeniem "Na kwiaty", osobiście w zakrystii lub w biurze parafialnym.
    Ofiary można wpłacać również przez internet poprzez system Dotpay.
    Wpłać ofiarę online
  7. Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Kwilczu zaprasza na misterium "Męka Chrystusa oczami Piłata" w Niedzielę Palmową, o godzinie 19:00, na placu przed Urzędem Gminy w Kwilczu.
  8. Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa organizuje Pielgrzymnkę do Częstochowy. Wyjazd z Wronek 27 kwietnia 2019 roku.
    Informacja w gablotce.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  10. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem, dostępne są też paschaliki na wielkanocny stół.