Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 7 lipca 2019 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 7 lipca 2019 roku Drukuj

7 lipca 2019 roku

Dziś XIV niedziela zwykła

Msze święte w kościele o godzinie 8:00 i 11:00,

w kaplicy "Pod dębem" o godzinie 9:45,
w tygodniu o godzinie 19:00.

Po Mszy świętej o godzinie 8:00 spotkanie Żywego Różańca.

1. Kontynuujemy lekturę Pisma Świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 2 List do Koryntian, Rozdział XV.
  2. Za tydzień składka inwestycyjna dla naszej Parafii
  3. W czwartek, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta - patrona Europy.
  4. Jak co roku, zwracamy się do ludzi dobrego serca, o ofiary na zorganizowanie wakacyjnego wyjazdu w lipcu, dla dzieci z biednych rodzin.
    Ofiary można skladać w czasie Mszy świętych lub indywidualnie, także na podane na stronie głównej konto parafii bądź za pomocą systemu  Dotpay
    Wpłać ofiarę online.
  5. Informujemy, że w kościele na Borku w czasie wakacji odbywać się będzie Msza święta o godzinie 20:30.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.