23 Września 2019, godzina 17:10
Strona główna arrow Ogłoszenia Duszpasterskie arrow OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 25 sierpnia 2019 roku
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 25 sierpnia 2019 roku Drukuj

25 sierpnia 2019 roku

Dziś XXI niedziela zwykła

Msze święte w kościele o godzinie 8:00 i 11:00,

w kaplicy "Pod dębem" o godzinie 9:45,
w tygodniu o godzinie 19:00.

Cegiełki "Ofiara na renowację kościoła w Chojnie - Jubileusz 1919-2019" można pobierać w zakrystii lub w biurze parafialnym.
Dowolną kwotę można wpłacić w biurze parafialnym lub też wpłacić na konto bankowe parafii.

Wszystkim, którzy już złożyli ofiarę na renowacje naszego kościoła składamy Bóg Zapłać!

1. Kontynuujemy lekturę Pisma Świętego w rodzinach. W tym tygodniu czytamy 1 rozdział Listu do Efezjan.
  2. 26 sierpnia - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
    Na Mszy świętej odnowienie Ślubów Jasnogórskich.
  3. 1 września - 80 rocznica wybuchu II wojny światowej i światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.
  4. Informujemy, że w kościele na Borku w czasie wakacji odbywać się będzie Msza święta o godzinie 20:30.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdecznie życzenia.
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.